KONTAKT

INFO

logo Zväz judo Východoslovenskej oblasti

GRAND PRIX Rimavská Sobota - 11.5.2024

Na turnaji GP R. Sobota, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 700 pretekárov z desiatich štátov sa naši pretekári predviedli v skvelej forme. Peter Kuchár v kategórii supermini, Boris Baran v kategórii mini žiakov do 38 kg a Erik Baran v kategórii mladších žiakov do 55 kg obsadili 3. miesta. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

M SR dorastencov - 4.5.2024

Na Majstrovstvách Slovenskej republiky dorastencov, ktoré sa konali 4. mája v Poprade naše Prešovské džudo reprezentovali Eva Vužňáková, Jakub Ceperko, Nikolas Lipták a Matej Kočka. Medailové umiestnenia vybojovali Eva Vužňáková vo váhe do 52 kg - 3. miesto a Matej Kočka vo váhe do 90 kg taktiež 3. miesto. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu a Gratulujeme!

MVC Bardejov - 13. - 14.4.2024

Na Medzinárodnej súťaži v Bardejove vybojovali medailové umiestnenia v kategórii supermini žiakov do 42 kg Peter Kuchár a v kategórii mini žiakov do 35 kg Boris Baran. Obaja skončili na 3. miestach.

BUSHI JUDOKA Prešov - 7.4.2024

V nedeľu 7.4. odštartoval 12-ty ročník súťaže Bushi Judoka prvým kolom, ktoré organizoval náš Prešovský Oddiel džuda Slávia Prešov na ZŠ Važecká. Na prvom kole sa v Prešove zúčastnil rekordný počet 138 súťažiacich mladých džudistov z Východného Slovenska a z Poľského mesta Tarnow. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k zorganizovaniu súťaže.

Výsledky 1. kola Bushi Judoka.

Grand Prix Pezinok - 16.3.2024

Z nášho oddielu džuda sa na Medzinárodnom turnaji Grand Prix Pezinok zúčastnili pretekári: v kategórii mini žiačok Zuzana Komlošová, v kategórii mladších žiakov Benjamín Komloš, Matej Lapšanský a Bruno Kohút a vo vekovej kategórii dorastencov Matej Kočka. Medailové umiestnenia získali Zuzana Komlošová v hmotnostnej kategórii nad 50 kg 3. miesto a Matej Kočka v hmotnostnej kategórii do 90 kg 2. miesto. Gratulujeme!

Mikulášsky turnaj Bardejov - 9.12.2023

Mladí pretekári nášho Prešovského džuda sa zúčastnili na Mikulášskom turnaji v Bardejove. Pred turnajom sa uskutočnilo vyhodnotenie najlepších pretekárov v sérii turnajov BUSHI JUDOKA. Ocenení boli aj dvaja naši pretekári: Boris Baran a Richard Staš. Obaja vo vekovej kategórii supermini žiakov.

Výsledky Mikulášskeho turnaja si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Medzinárodná Veľká Cena mesta Martin - 18.11.2023

Na medzinárodnom turnaji v Martine sa zúčastnili aj naši mladí Prešovskí džudisti. Medzi staršími žiakmi vo váhe do 73 kg vybojoval Jakub Ceperko 2. miesto. Erik Baran v kategórii mini žiakov do 55 kg obsadil medailové 3. miesto a Boris Baran vo vyrovnanom súboji o tretie miesto v kategórii supermini žiakov do 35 kg prehral a obsadil bodované 5. miesto. Gratulujeme!